Witaj na stronie EduBajki.pl!

Czy wiesz, że bajki to nie tylko fantastyczne historie, które rozpalają wyobraźnię najmłodszych? To także skarbnica wiedzy, która pomaga dzieciom lepiej zrozumieć świat. W naszej ofercie znajdziesz unikalne bajki, które stworzyliśmy z myślą o wsparciu rodziców i maluchów w różnych wyzwaniach dnia codziennego.

Zabawa + edukacja

Nasze bajki są nie tylko ciekawe i kreatywne, ale przede wszystkim edukacyjne. Są tak zaprojektowane, aby przekazywać dzieciom cenne lekcje w sposób, który jest dla nich zrozumiały i atrakcyjny. Każda z nich to opowieść, która pomaga maluchom radzić sobie z konkretnymi sytuacjami, z którymi mogą spotkać się na co dzień.

"Magiczne łóżeczko"

Który rodzic nie zna problemu z zasypianiem dzieci, lub budzeniem się w środku nocy i wędrówka do łóżka rodziców?

„Magiczne łóżeczko” to bajka, która pomaga dziecku nauczyć się samodzielności podczas snu. Poprzez wciągającą historię i postacie z którymi może się utożsamić (dwie wersje: dla chłopców i dziewczynek), twoje dziecko zrozumie, że jego łóżeczko to miejsce bezpieczne i ciepłe, gdzie zawsze może wrócić do snu, nawet jeśli obudzi się w nocy. I to samodzielnie!

"Idziemy na zakupy"

"Przyjazne ubrania"

"Radosne chodzenie do przedszkola"

Rozpoczęcie chodzenia do przedszkola może być dla dziecka trudne, wywoływać płacz i niechęć i strach. Możesz tego swojemu maluszkowi oszczędzić!

„Radosne chodzenie do przedszkola” to bajka, która pomoże twojemu maluchowi pokochać przedszkole. W opowieści przedszkole staje się magicznym królestwem, pełnym przyjaciół, zabawek i niesamowitych przygód, co pomoże zniwelować strach i niepokój związane z rozstaniem i spędzaniem czasu poza domem.